Zadzwoń do nas! 608 651 013
Call to us! 608 651 013
baner

Radiesse

W naszym gabinecie chirurgicznym mogą skorzystać Państwu z zabiegu służącego wypełnianiu zmarszczek i modelowaniu owalu twarzy z zastosowaniem preparatu Radiesse. Środek ten pozwala na zwiększenie gęstości skóry i poprawienie jej struktury bez zbytniego zwiększania objętości.

 
ujjhjhjhjhjhhgjjh

Aby zobaczyć efekty wybranych zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej, wystarczy kliknąć RADIESSE.

Plasma IQ zabieg na powieki

Hydroksyapatyt, który jest podstawowym składnikiem Radiesse, występuje też w ludzkich kościach i zębach. Z tego względu zastosowanie preparatu jest bezpieczne dla zdrowia pacjenta.

Efekty zabiegu można zauważyć niedługo po jego wykonaniu, a to dzięki obecności nośnika żelowego pozwalającego na bardzo szybkie wypełnienie zmarszczek.

Po upływie czterech miesięcy od czasu zabiegu żel zostaje zastąpiony nowym kolagenem wyprodukowanym przez fibroblasty. Ten nowy kolagen owija się wokół mikrocząsteczek hydroksyapatytu wapnia, tworzy w tkankach podpory i stymuluje produkcję włókien kolagenowych. Na skutek zabiegu skóra staje się bardziej elastyczna, grubsza, odmłodzona.

Zabiegi z zastosowaniem Radiesse stosuje się w celu wypełnienia zarówno niewielkich, jak i głębszych bruzd bródkowo-wargowych, nosowo-wargowych, obszarów jarzmowych, a także w celu modelowania owalu twarzy oraz poprawy kształtu i konturu nosa.

Preparat Radiesse sprawdza się również w zabiegach odmładzania grzbietowej powierzchni rąk. Skóra dłoni odzyskuje utraconą objętość, co wpływa na zmniejszenie coraz bardziej widocznych naczyń i kości.

Zabieg nie jest inwazyjny, a po jego wykonaniu pacjenci mogą powrócić do swoich codziennych aktywności. Jedną uciążliwością może być to, że po zabiegu niekiedy pojawia się obrzęk, ból lub zasinienie, które ustępuje po 2-3 dniach.

Z kolei rezultaty zabiegu widoczne są przez około rok.

Przed przeprowadzeniem zabiegu z Radiesse nie jest konieczne wykonywanie testów alergicznych z tego względu, że preparat ten nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego i wchłania się w naturalny sposób.

 Z reguły jeden zabieg wystarcza do wypełnienia zmarszczek czy poprawienia konturu twarzy. Jednak po 3-4 miesiącach od zabiegu warto udać się do lekarza na wizytę kontrolną, która pozwoli ocenić rezultaty zabiegu i zadecydować o jego ewentualnym powtórzeniu.

 

 

............................................................................................................

Wykonujemy zabiegi modelujące i liftingujące skórę twarzy z wykorzystaniem nici PDO oraz innych. Więcej informacji dotyczących zabiegów mogą Państwo uzyskać w naszym gabinecie chirurgicznym.

KONTAKT